Natures Yoğun Nemlendirici Serum 30 ml

Nature's Yoğun Nemlendirici Serum 30 ml

Marka : Nature's
* 57,20 TL 'den başlayan taksitlerle

Nature's Arga intensive repairing serum 30 ml

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Nature's Arga intensive repairing serum 30 ml

Yoğun Nemlendirici Serum

Yüz, boyun ve dekolte bölgelerinde çok etkili bir serumdur. Uçucu yağ asitleri, özellikle de linoelik asit (omega-6), vitaminler ve antioksidanlar yönünden zengin olan Argan yağı içerir. Uçucu yağ asitleri cildin kuruluğu ve esneklik kaybı üzerinde etkili olarak, kırışıkların oluşmasını önler. Mevcut kırışıklıkların hızla giderilmesine yardımcı olur. Antioksidan ve serbest radikalleri önleyici etkileri olan E vitamini ile yaşlanma karşıtı etkisi güçlendirilmiştir. Linoelik asit (omega-6) hidrolipidik cilt tabakasının nem ve lipid dengesinin sağlanmasına katkıda bulunur. Acmella çiçeği özü güçlü bir onarma ve sıkılaştırma etkisine sahiptir.

Yaşlanmayı geciktirmek ve kırışıklıkları önlemek amacıyla yüz çehresinin yeniden yapılanmasını sağlar. Özellikle ifade çizgileri üzerinde çok etkilidir. Karite yağını cildin canlılığının ve esnekliğinin daha iyi olması için çok yüksek miktarlarda içerir.

Şam Gülü özütünün canlandırıcı, yatıştırıcı ve zehirli maddelerden arındırıcı etkisi vardır.

Kullanım şekli

Cildinizi temizledikten sonra Anti-Aging yüz kreminden önce veya bu kremin yerine kullanın. Yüz, boyun ve dekolte bölgelerini iyice temizledikten sonra hafifçe ovalayarak uygulayın. Kolaylıkla emilir, cilt üzerinde artık bırakmaz. Tek başına kullanılabilir veya kremden önce kullanılabilir.Benzer Ürünler