Fora Şeker Ölçüm Çubuğu (Strip)

Fora Şeker Ölçüm Çubuğu (Strip)

Marka : Fora
* 24,50 TL 'den başlayan taksitlerle

Fora Şeker Ölçüm Çubuğu (Strip)


ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Fora Şeker Ölçüm Çubuğu (Strip)

FORA G20, basit ve güvenli bir tasarıma sahip, alternatif bölge testi esnekliği sunan ve doğruluk ve erişilebilirlikten ödün vermeksizin otomatik şerit çıkarma özelliği sağlayan taşınabilir bir kan şekeri ölçüm cihazıdır. Yalnızca 0,7?L kan örneği ile test sonucunu 7 saniye içinde alabilirsiniz. Test sonuçlarınızı daha sistematik şekilde yönetmek ve incelemek isterseniz, test verilerini FORA Sağlık Bakımı Yönetim Sistemiyle yükleyebilirsiniz.

Güvenli şerit çıkarma işleviyle kolay adımlar

Kan şekeri testini kolaylıkla gerçekleştirebilir ve kullanılan şeridi çıkarma düğmesini kullanarak güvenle çıkarabilirsiniz.

Az miktarda kan örneği yeterlidir

Kan şekeri testi için 0,7 ?l kan örneği yeterlidir.

Hızlı sonuç

Otomatik emici şeridin takılması ölçüm cihazını otomatik olarak açıp test prosedürünü başlatır. Kan örneğini uyguladıktan sonraki 7 saniye içinde test sonuçları ekranda görüntülenir.

Daha az acı (Alternatif Bölge Testi, ABT)

FORA şeritleri, kullanıcılara test için başka bir acısız bölge seçeneği sunar. Kan örneği, parmak ucu testine denk doğrulukla avuç içinden, ön koldan, üst koldan, baldırdan ve kalçadan alınabilir.

Veri yönetimi ve izleme

Kullanıcılar test verilerini FORA G20 Kan şekeri izleme sisteminden FORA Sağlık Bakımı Yönetim Sistemine yükleyebilir. FORA Sağlık Bakımı Yönetim Sistemi, kullanıcılara test sonuçlarını kolaylıkla yönetme ve inceleme konusunda yardımcı olur.

FORA şeritleri, kullanıcılara test için başka bir acısız bölge seçeneği sunar. Kan örneği, parmak ucu testine denk doğrulukla avuç içinden, ön koldan, üst koldan, baldırdan ve kalçadan alınabilir.Benzer Ürünler