Bebelac  Gold 2 Devam Sütü 900 Gr

Bebelac Gold 2 Devam Sütü 900 Gr

Marka : Bebelac
* 25,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Bebelac 2 Gold Devam Sütü 900 Gr

ÜRÜNLERİMİZİN MİADI 12/2017


ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Bebelac 2 Gold Devam Sütü 900 Gr

 

Bütün anneler bilir, bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi için en önemli şey anne sütüdür. Bebeğin doğumu itibariyle 6 ay boyunca onun tek besin kaynağı olan anne sütü, 2 yaşına gelene kadar da temel besin kaynağıdır. Ancak bazen anne sütü yetersiz kalabilir, iş stresi, hayatın getirdikleri sizin kusursuz bir devam sütü ile tanışmanızı sağlayacaktır.

 

Tam da bu noktada yardımınıza yetişen Bebelac 2 Gold Devam Sütü, bebeğinizin 6. aydan 9. ayın sonuna kadar rahatlıkla içebileceği bir devam sütü olarak karşımıza çıkıyor. Fermantasyon teknolojisi ile hazırlanmış olan ilk ve tek devam sütü olan Bebelac 2 Gold Devam Sütü ile sağlıklı ve güçlü bebekler yetişiyor. Avrupa Bebek Beslenmesi Standartları'na uygun bir şekilde üretilen Bebelac 2 Gold içerdiği vitaminler ve mineraller bakımından oldukça güçlüdür. Anne sütünde bulunan proteine en yakın protein tipine sahip olan Bebelac 2 Gold içerisinde Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri bebeğinizin göz ve beyin gelişimine katkıda bulunurken sinir sisteminin de sağlamlaşmışını sağlar.

 

Anne sütüne kıyasla en yakın dengeyi sağlayabilmek amacıyla taurin kullanılarak hazırlanmış olan Bebelac 2 Gold Devam Sütü içerisinde de anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat açısından sadece laktoz bulunmaktadır. Bebeklerin bu en önemli evrelerinde ruhsal, bedensel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunan 350 gramlık kutularda sunulan Bebelac 2 Gold Devam Sütüne kredi kartı ve kapıda nakit ödeme avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.Benzer Ürünler