Bebelac 1 Gold Devam Sütü 350 Gr

Bebelac 1 Gold Devam Sütü 350 Gr

Marka : Bebelac
* 21,89 TL 'den başlayan taksitlerle

Bebelac 1 Gold Devam Sütü 350 Gr

Ürünlerimizin Miadı 01.2018

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Bebelac 1 Gold Devam Sütü 350 Gr

 

Bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren onun için birçok hayal kurarsınız. İyi bir gelecek, sağlıklı bir yaşam kurduğunuz hayallerin en başında gelir. Ama her şeyden önce onun mükemmel bir şekilde gelişim göstermesi için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırsınız. Doğumundan sonra 2 yaşına gelene kadar ona en iyi besini yani anne sütünü vermeye çalışırsınız, ancak bazen her şey tam da istediğiniz gibi gitmeyebilir. Takviye bir mamaya ya da süte ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey, Bebelac 1 Gold Devam Sütü ile tanışmak olacaktır.

 

Yaşamın getirdiği stres, iş hayatı, annenin sütünün eksikliği gibi birçok farklı sebepten ötürü anne sütü bebeğiniz için yetersiz kalabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınız zaman, bebeğinizin doğumundan 6. aya kadar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Bebelac 1 Gold Devam Sütü devreye girer. Doktorunuzun da tavsiyesi üzerine kullanabileceğiniz Bebelac 1 Gold Devam Sütü, anne sütüne en yakın protein çeşidini içerir. Avrupa Bebek Beslenmesi Standartları'na uygun olarak geliştirilen Bebelac 1 Gold Devam Sütü, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri bakımında da oldukça zengindir. Bebelac 1 Gold Devam Sütü bileşenlerinde bulunan pirinç ile bebeğinize tokluk hissi kazandırırken düzenli bir uykuya sahip olmasını da sağlar.

 

Siz de bebeğinizin mutlu ve sağlıklı bir gelişim sürecinden geçmesini istiyorsanız, 350 gramlık kutularda sunulan Bebelac 1 Gold Devam Sütü ile tanışabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantisi ile sunulan Bebelac 1 Gold Devam Sütüne kredi kartına taksitlerle ve kapıda ödeme avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.Benzer Ürünler