Dermoskin BB Krem 50 ml

Dermoskin BB Krem 50 ml

Marka : Dermoskin
* 29,90 TL 'den başlayan taksitlerle

S.T.T:07/2018


ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

BB Krem

Dermoskin BB cream tüm cilt tiplerine uygun olup; kapatıcı özelligi ile cilt tonunu esitler. Tek basına veya makyaj bazı olarak kullanılabilir. Cildin nemlenmesine, ince çizgilerin, gözeneklerin ve diger cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Isıgı yansıtan sedefsi yapısıyla mat ve solgun görünümlü cildi canlandırır. Genç, saglıklı ve ısıltılı bir görünüm kazandırır. Krem formunda olup ipeksi yapısıyla kolayca sürülür. Formülünde bulunan SPF 50 filtrelerle UVA/UVB ısınlarına karsı güçlü koruma saglar.

Vitamin C (Sodium Ascorbyl Phosphate): Vitaminc Güçlü Antioksidan Etkisiyle, Cildin Sıkılaşmasına, Pigment Oluşumunu Baskılayarak Cilt Tonunun Açılmasına Yardımcı Olur. Japon Sağlık Bakanlığı tarafından bu etkisi onaylanmıştır. Yapılan klinik çalışmalarda VitaminC ve VitaminE'nin etkin oranlarda birlikte kullanıldığından UV ışınlarının cilt üzerinde yaptığı hasarları %50 oranında azalttığı belirlenmiştir.

VitaminE (Tocopherol Acetate): VitaminE güçlü bir antioksidandır. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle, cildin epitalizasyonunu hızlandırır, su tutma kapasitesini arttırır, serbest radikalleri azaltır, onarıcı mekanizmaları uyarır, UV ışınlarınına karşı cildi korur, cildin mikrosirkülasyonunu hızlandırır.

Vitamin A (Retinyl Palmitate): Kolajen sentezinin artmasına, hücre yenilenmesine, derideki enzimatik aktivitenin artmasına, epidermisin kalınlaşmasına, deri elastikiyetinin artmasına, UV-hasarlı derinin rejenerasyonuna yardımcı olur.

Hyaluronıc Acıd: Hyaluronik asit kendi hacminden bin kat fazla su tutabilir. Cildin gergin görünüm kazanması, kırışık derinliğinin azalması gibi çok önemli görevleri vardır. Kimyasal olarak, glikozaminoglikan adı verilen, bağ dokusu proteinleri grubunun en basit ve sülfat içermeyen tek üyesidir. Hyaluronik asit, cildin nemlenmesine, oluşmuş hasarların iyileşmesine yardımcı olur.

Hamamelıs Vırgınıana (Witch Hazel Extract): Pürüzlü ve elastikiyetini kaybetmiş ciltlerin sıkılaşmasında ve bakterilere karşı korunmasında önemli bir rol oynar.

Panthenol: Nemlendirici ve yatıştırıcı etkisi vardır, cildin nem tutma kapasitesini arttırır, kuru ciltleri yumuşatır ve uzun süre elastikiyetini korur, anti-enflamatuar etki gösterir, kaşıntıyı azaltır, hücre yenilenmesini arttırır, antibakteriyel etkisi vardır, cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

Lıcorıce Extract: Cildin nemlenmesine, sıkılaşmasına, kızarıklık ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ayrıca çalışmalar tyrosin aktivitesini ve melanin üretimini baskılayarak hiperpigmentasyonu önleyen renk açıcı bir aktif olduğunu göstermektedir.

Zınc Oxıde: UVA koruyucudur. Hasarlı dokuda fibroblastların çoğalmasını sağlar. Kolajen sentezini arttırır, yara iyileşme sürecine katkıda bulunur. Cildi UVA hasarlarından korurken yaşlanma sürecini yavaşlatmaya katkısı vardır.Benzer Ürünler