Aptamil 3 Devam Sütü Akıllı Kutu 900 gr 12/06/2017

Aptamil 3 Devam Sütü Akıllı Kutu 900 gr 12/06/2017

Marka : Aptamil
* 15,90 TL 'den başlayan taksitlerle

Aptamil 3 Devam Sütü 900 gr

SKT:01.06.2017.

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Aptamil 3 Devam Sütü 900 gr 

Sağlıklı bir birey olabilmenin ilk adımları bebekken başlar. Bunun bilincinde olan anneler de bebeklerinin anne sütü ile beslenmesine özen gösterirler ancak bazen anne sütünün yetersiz kaldığı zamanlar olur. İşte bu gibi zamanlar için geliştirilmiş olan Aptamil bebek devam sütleri ile bebeğiniz için sağlıklı ve mutlu bir gelecek hazırlayabilirsiniz. 50 yılı aşkın bir süredir bebeklerin beslenme düzeni üzerine araştırmalar yapan Aptamil, geliştirdiği özel devam sütleri ile bebeğinize sağlıklı ve huzurlu bir gelişim süreci yaşatabilirsiniz.

 

900 gramlık akıllı kutularla sunulan Aptamil 3 Devam Sütü, bebeğinizin 9. ayından sonra kullanabileceği bir besin olarak karşımıza çıkıyor. Bebeğinizin gelişim açısından en önemli çağında ona mükemmel bir besin kaynağı olan Aptamil 3 Devam Sütü, protein, karbonhidrat, mineral ve vitaminler açısından da zengindir. Prebiyotik lif karışımı ve hücre bölünmesi ile protein sentezinde görev alan DNA ile RNA'ların yapıtaşlarından sayılan nükleotidlerle bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlü kılan Aptamil 3 Devam Sütü yine içerdiği lifler sayesinde bağırsaklarına da olumlu etkilerde bulunuyor. Klinik çalışmalar tarafından onaylanmış olan Aptamil 3 Devam Sütünü dilerseniz tek başına dilerseniz de anne sütüne katarak bebeğinize verebilirsiniz. Aptamil 3 Devam Sütü ile bebeğinize yoğurt yapabilir, sebze ve meyve pürelerine katarak ona sağlıklı bir öğün hazırlayabilirsiniz.

 

Anne sütünün beslenmede eksik kaldığı durumlarda kurtarıcı niteliğini taşıyan Aptamil 3 Devam Sütü ile bebeğinize sağlıklı bir gelecek sunmak istiyorsanız, kredi kartı, havale ya da kapıda nakit ödeme fırsatlarından yararlanarak ürünü sepetinize ekleyebilir, alışverişinize keyifle devam edebilirsiniz.Benzer Ürünler