Aptamil 2 Devam Sütü Akıllı Kutu 400 gr 7/2018

Aptamil 2 Devam Sütü Akıllı Kutu 400 gr 7/2018

Marka : Aptamil
* 11,97 TL 'den başlayan taksitlerle

Aptamil 2 Devam Sütü 400 gr

SKT:07/2018

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Aptamil 2 Devam Sütü 400 gr 

Annelerin en büyük arzusu sağlıklı ve mutlu bebeklere sahip olmaktır. Anne sütü ise bebeğin gelişim evresi için oldukça büyük önem taşır. Fakat ne yazık ki, bazen anne sütünün yetersiz kaldığı ya da hiç olmadığı durumlar meydana gelir. Böyle zamanlarda 50 yılı aşkın süredir bebek beslenmesi üzerine araştırmalar yapan Aptamil'e başvurulabilir. Doktorunuzun da tavsiyesi ile bebeğinizi 6. aydan 9. ayın sonuna kadar Aptamil 2 Devam Sütü ile besleyebilirsiniz.

 

Aptamil 2 Devam Sütü Akıllı Kutu 400 gr olarak sunuluyor. Anne sütüne ek olarak ya da tek başına bebeğinize gönül rahatlığı ile verebileceğiniz Aptamil 2 Devam Sütü, Aptamil Prebiyotik Lif Karışımı ve Nükleotid ilaveli olarak karşımıza çıkıyor. Aptamil 2 Devam Sütü içerisinde bulunan prebiyotik lif karışımı bebeğinizin bağırsak sisteminin düzenlenmesine yardımcı olurken, nükleotid ilaveler bağışıklık sisteminde olumlu etkiler bırakıyor. Kalsiyum, vitamin ve demir açısından oldukça zengin bir içeriğe sahip olan Aptamil 2 Devam Sütü bebeklerde mükemmel bir gelişimin anahtarı halini alıyor. Kutu içerisinde hazır bulunan ölçek ile hazırlayacağınız Aptamil 2 Devam Sütü ile bebeğinize güçlü ve sağlıklı bir gelecek sunabilirsiniz.

 

Bebeğiniz 400 gramlık akıllı kutularda hazır olarak sunulan Aptamil 2 Devam Sütü ile sağlıklı ve huzurlu bir gelişim dönemi geçirebilir. Siz de bebeğiniz için sağlıklı bir gelecek hayal ediyorsanız, bu mükemmel devam sütünü sepetinize ekleyebilir, havale, kredi kartı ya da kapıda nakit ödeme avantajlarıyla teslim alabilirsiniz.Benzer Ürünler