Teslimat Ve Kargo Bilgileri

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından iksirguzellik.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit eposta ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir eposta size yollanacaktır.

 

www.iksirguzellik.com ürün portföyünde bulunan yüzlerce ürün için stok tutmaktadır. Çok özel durumlarda ise ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Stoklarımızda mevcut olan ürünleri aynı gün içinde kargoya verilirken, oluşan özel durumlarda ürün temin sürecinden dolayı teslimatlar 4 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler bizim veya tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

 

Büyükşehirlerde teslimat süreleri genellikle 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Cumartesi  günleri saat 12.00'den sonra verilen siparişler ve Pazar günkü siparişler pazartesi günü kargoya verilebilmektedir.

 

Aksi belirtilmediği takdirde iksirguzellik.com'dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Alışveriş işlemi bitmeden önceki, ödeme bilgileri sayfasında siparişinize ait kargo ücretini görmeniz mümkündür. Kargo ücreti alışverişiniz ile birlikte tahsil edildiğinden kargo şirketine herhangi bir ödeme yapmayınız.

 

Siparişinizin durumunu sipariş sonrası eposta adresinize gelen takip kodu ile öğrenebilirsiniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu ve bunların iade veya ayıplı mal şartlarını bozduğunu unutmamalısınız.